Joensuun Eliittikisat 2017 - Aikataulu

Joensuun Eliittikisojen ennakkoliput myynnissä Ticketmasterilla: Osta lippuja

Ennakkolippuja voi ostaa myös Joensuun torin Intersportista 26.6. alkaen

Lipun hinnat:

A-katsomo 25 e (katettu katsomo etusuoralla. Numeroimaton.)

B-katsomo 15 e (takasuora- ja kaarteet. Numeroimaton)

Alle 12v ilmaiseksi. Lasten liput tarjoaa Karjalainen

Seniorikortilla yli 70v ilmaiseksi

VIP-liput: tuomo.lehtinen@katajayu.fi, 040 774 0403

 

Aika Laji  
     
16:20 M Moukari  
17:00 T15 80m aidat  
17:10 P15 100m aidat  
17:20 T15/N17 100m  
17:25 M Kiekko  
17:30 P15 100m    
17:40 N 100m AE  
17:50 M 100m AE  
18:10 N 800m C-erä  
18:15 N pituus  
  M 800m C erä  
18:20 N 800m B-erä  
18:25 M 800m B-erä  
     
     
PRIME TIME  
     
18:35 N 3000m  
18:40 N Korkeus  
  N Keihäs  
18:55 N 100m FINAALI  
19:00 M 100m FINAALI  
19:20 N 800m A-erä  
19:25 M 800m A-erä  
19:40 N 100m aidat 1.juoksu / alkuerät
19:45 M 110m aidat 1.juoksu
19:50 N Kolmiloikka  
20:00 M keihäs  
  M 5000m  
20:25 M 200m  
20:40 M 110m aidat 2.juoksu
20:50 N 100m aidat 2.juoksu / finaali